Bal karnawałowy

We wtorek 19 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sal przedszkolnych już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal. Nauczycielki dołożyły wszelkich starań by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami, Do sal dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z swoimi przeżyciami.( zdjęcia w galerii)