Szczęściarze w programie Archi-przygody

Wszystkich sympatyków naszego Przedszkola informujemy, że grupa Szczęściarzy została zakwalifikowana, z najwyższą liczbą punktów, do udziału w programie Archi-Przygody.

Rekrutacja do oddziału terapeutycznego

Serdecznie zapraszamy do nowo powstałego oddziału terapeutycznego dla dzieci z autyzmem.

Zajęcia otwarte

Nauczycielki wraz z dziećmi serdecznie zapraszają Rodziców na zajęcia otwarte.

Dzień Mamy i Taty

Przedszkolaki z radością zapraszają Rodziców na przedstawienie z okazji ich święta.

Alpaki w naszym przedszkolu

Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 430 odwiedziły alpaki!

Konsultacje z nauczycielkami (kwiecień)

Zapraszamy na indywidualne konsultacje z nauczycielkami, które odbędą się w podanych niżej terminach. Prosimy o zdeklarowanie udziału w spotkaniu na listach umieszczonych na tablicach grup.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Program nieodpłatnego indywidualnego i grupowego wsparcia psychologicznego dla rodzin z terenu Warszawy

Nieodpłatne indywidualne i grupowe wsparcie psychologiczne dla rodzin z terenu Warszawy – projekt dla rodziców finansowany z dotacji m. st. Warszawy.