Dzień Babci i Dzień Dziadka

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na uroczyste obchody Ich Święta.

Harmonogram zebrań z rodzicami po I semestrze

Zapraszamy na zebranie podsumowujące pracę w I semestrze roku szkolnego 2023/24.

Akcja charytatywna "Paczka Pełna Dobroci"

W środę zakończyliśmy akcję charytatywną "Paczka Pełna Dobroci".

Spotkania Świąteczne

Drodzy Rodzice, przedszkolaki zapraszają na spektakle świąteczne.

Zrozumieć żeby pomóc

Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem zaprasza do udziału w konferencji o dobrostanie i zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży "Zrozumieć żeby pomóc.”

Fontanny podziwiajmy z daleka

Projekt edukacyjny Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego

Obchody Dnia Mamy i Taty

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty oraz uroczyste zakończenie Edukacji Przedszkolnej (Szczęściarze i Przyjaciele)!

Życzenia Wielkanocne

Życzymy, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. Dyrektor i Pracownicy Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 430.