Mówią o nas

Wybrane opinie Rodziców - ankiety przeprowadzone w czerwcu 2019r.
Dziękujemy!!!

• "Moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola, dobrze odnajduje się w grupie; uważamy, że świetnym pomysłem były przedstawienia wystawiane przez rodziców dla dzieci oraz piknik rodzinny! Dobrym pomysłem są skrzynki sensoryczne przed budynkiem do badania podłoża za pomocą nóg."
  • „Jestem bardzo zadowolona z pracy przedszkola - wychowawcy, organizacja, wyżywienie, zasady -  bardzo dobre! Naprawdę doceniam i dziękuję!"
  • „Z ogromną przyjemnością i radością w serduchu chciałabym wyróżnić Panie, które tak wspaniale przykładają się do zajęć. Przedstawienia oraz zajęcia w salach prowadzone z pomysłem, humorem i uśmiechem na twarzach. Ten rok przedszkolny bardzo dużo wniósł do rozwoju mojego dziecka , stało się bardziej otwarte do ludzi zaczęło się więcej udzielać, a nawet więcej jeść :) !  Wiem doskonale, że to wszystko dzięki tym Paniom i ich pracy, dlatego mam nadzieje, że we wrześniu ta sama drużyna!"
  • "Generalnie jestem bardzo zadowolona z decyzji o przeniesieniu  dziecka z placówki do naszego przedszkola."
  • Dziękujemy za codzienną pomoc, dobre słowo i serce oddane dzieciom. Zadowolone dziecko z przedszkola jest najlepszą oceną :)”
  •  „Uważam,  że przedszkole jest na bardzo wysokim poziomie, szczególne podziękowania dla Pań pracujących w przedszkolu, nie tylko dla Pań z grupy, ale dla wszystkich Pań, z którymi miałam do czynienia. Przede wszystkim za otwartość, profesjonalizm opiekę i uśmiech każdego dnia. Ogromny szacunek za wkład w wychowanie naszych dzieci, za ciężką pracę każdego dnia. Jestem szczęśliwa, że moje dziecko chodzi chętnie do przedszkola, że jest szczęśliwe.”
  • "Brak uwag. Jest super!"
  • „Moje dziecko uczęszcza do przedszkola od października 2018r. Uważamy, że decyzja o przeniesieniu syna, była jedną z najlepszych decyzji. Mamy poczucie że jest pod dobra opieką, rozwinął się w kwestiach manualnych, dużo się uczy - opowiada o tym w domu. Biorąc pod uwagę współpracę z Paniami wychowawczyniami, uważamy, że jest na dobrym poziomie, na bieżąco otrzymujemy informacje zwrotne na temat naszego dziecka, jesteśmy wysłuchiwani."
  • „Uważam, że córka bardzo rozwinęła swoje umiejętności w przedszkolu, zdobyła dużo nowych wiadomości i ciekawostek na temat otaczającego go świata. Córka jest pod wspaniałą  opieką Pań wychowawczyń, czas spędzony w przedszkolu, wycieczki przedszkolne są bardzo ciekawe dla naszej córki.”
  • „Cieszymy się, że nasza córka uczęszcza do najlepszego przedszkola w mieście!”.
  •  „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z przedszkolem, a dzieci lubią tam chodzić, dziękujemy.”
  • Nie mam uwag moje dziecko kocha przedszkole wielka miłością.”
  • „Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!
  • „Córka w przedszkolu jest szczęśliwa, więc to dla rodzica najważniejsze. Panie w grupie Wędrowców  są wspaniałe, zasługują na pochwałę, również Pani Agata, którą moje dziecko uwielbia. Domowa atmosfera sprawia że dziecko czuje się jak w domu. Dziękujemy.”
  • „Córka  bardzo chętnie i z radością chodzi do Państwa przedszkola - uważamy, że jest to świetna placówka. Wszyscy pracownicy są niezwykle zaangażowani w to co robią, dlatego mamy pewność, że dziecko jest w dobrych rękach wśród odpowiedzialnych i mądrych osób. Widzimy jak dzięki temu, córka się rozwija, nabiera dobrych nawyków i zachowań. Podziwiamy Państwa kadrę za umiejętności i podejście do dzieci (z nami jako rodzicami córka nie zachowuje się tak jak w przedszkolu). Naprawdę genialnym pomysłem jest muzyka poważna w przedszkolu."
  • „Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z kadry opiekunów w naszej grupie. Panie są zawsze dostępne, chętne do pracy do pomocy, służą radą. Można śmiało stwierdzić, że są „ z nami a nie obok nas”. Przedszkole polecilibyśmy każdemu!”

Wybrane opinie Rodziców - ankiety przeprowadzone w czerwcu 2018r.
Dziękujemy!!!

• (…) Córka bardzo chętnie chodzi do przedszkola. Dobór kadry, pań, które pracują jest odpowiedni. Dziecko zawsze zadbane, czyste, zostaje przekazane rodzicowi - przede wszystkim również zadowolone.”
  • „Nie mamy żadnych uwag. Dziecko jest zadowolone, bezpieczne i szczęśliwe, to jest dla nas najważniejsze. Wszystkie Panie bardzo się starają i nasze dziecko odwzajemnia się tym samym. Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę.”
  • „Zależy nam, aby poziom opieki i wychowania był cały czas na tak samym wysokim poziomie. Widząc zaangażowanie, kreatywność Pani Dyrektor, wychowawczyń oraz Pań wspomagających grupę, trudno sugerować propozycję zmian :) Mam nadzieje, że "zmiany" jakie Nas wszystkich czekają spowodują zadowolenie, satysfakcję i uśmiech :)”
  • „…Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego w jaki sposób funkcjonuje nasze przedszkole. Pani Dyrektor doskonale sprawdza się na tym stanowisku. Pani pomysł dotyczący przedstawień dla dzieci, Konika Marzyciela są naprawdę niezwykłe. Dziękujemy bardzo i prosimy o więcej :)”

---------------------------------------------------------------------------------